Emirdağ Öğretmenevi

Fiyat
2.29
Temizlik
3.50
Personel
3.67
Kalite
3.25
Konum
3.25
35 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Emirdağ Öğretmenevi Tanıtımı

Emirdağ Öğretmenevi; Öğretmenler ile Bakanlık Merkez ve Taşra Teşkilatı Personelinin mesleki ve kültürel gelişimlerine, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, günlük yaşamlarında işbirliği içerisinde olmalarına, birbirleri ile tanışmalarına kaynaşmalarına ve dayanışmalarına, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasına, aileleri ve çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına Öğretmenler günü kutlamalarına ölüm ve hastalık hallerinde dayanışma içinde olunmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuşlardır Emirdağ Öğretmenevimize ait olan çay bahçemizin hizmetlerinden Tüm yurt dışından gelen ve yurt içinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Emirdağ Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 100 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (272) 441 23 41
0 (272) 441 23 77

Yeni Mah. Eskişehir Cad. No:56 EMİRDAĞ

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 14
Yatak Sayısı 25
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
AFYONKARAHİSAR İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar