Çay Öğretmenevi

Fiyat
4.75
Temizlik
4.00
Personel
3.20
Kalite
2.40
Konum
2.80
38 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çay Öğretmenevi Tanıtımı

Çay Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Vakıf Mah. Çevreyolu Üzeri No:14 Çay adresinde yer alan 15 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çay Öğretmenevi; Öğretmenlerinin sosyal,kültürel ve moral ihtiyaçlarının karşılanması, mesleki ve kültürel gelişmelerini sağlamak amacıyla 1981 yılından itibaren tesis edilmeye başlanmıştır. M.E.B. Öğretmene Hizmet ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı olarak önceleri mütevazi şartlarda ve mekanlarda başlayan ve öğretmenlerimizin mesleki dayanışmaları ile hizmet içinde ortaya çıkacak ihtiyaçlarının giderilmesini amaçlayan bu kurumlarla birlikte ilçemiz öğretmenlerin kendi imkan ve çabalarıyla “Çay Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü” olarak hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz idari hizmetler kadrosunda 1 Müdür 1 Müdür Yardımcısı ve Yardımcı Hizmetler sınıfında personeli ile hizmet vermektedir.

Çay Öğretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 38 TL 40 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 57 TL 60 TL 82.5 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 76 TL 80 TL 110 TL
Suit Oda 80 TL 100 TL 120 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (272) 631 24 11

Vakıf Mah. Çevreyolu Üzeri No:14 Çay

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 15
Yatak Sayısı 30
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar