Bor Öğretmenevi

Fiyat
2.56
Temizlik
2.75
Personel
2.50
Kalite
1.33
Konum
3.33
80 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Bor Öğretmenevi Tanıtımı

Bor Öğretmenevi, NİĞDE ili Sokubaşı Mahallesi Belediye Yanı Bor Niğde adresinde yer alan 5 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Bor ilçe merkezinde belediye binasının yanında yer alan Bor Öğretmenevi; otobüs terminaline 2 km, hastaneye 500 m, tren garına 1 km uzaklıktadır.

Otel bölümü toplam 5 oda ve 20 yatak kapasitesine sahip olan Bor Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, TV ve mini buzdolabı yer almaktadır. Tesiste otel bölümüne ek olarak çok amaçlı salon, lokal, kahvaltı salonu, okuma salonu ve dinlenme salonu bölümleri de bulunmaktadır. Düğün, kına vb organizasyonlar tesisin lokal bölümünde yapılabilmektedir.

Bor Öğretmenevi 2020 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 80 TL 80 TL - TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 120 TL 120 TL - TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 TL 160 TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (388) 311 63 95

Sokubaşı Mahallesi Belediye Yanı Bor Niğde

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar