Altunhisar Öğretmenevi

Fiyat
2.00
Temizlik
2.67
Personel
3.00
Kalite
3.00
Konum
3.00
60 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Altunhisar Öğretmenevi Tanıtımı

Altunhisar Öğretmenevi, NİĞDE ili Orta Mahallesi No:3 Altunhisar Niğde adresinde yer alan 6 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Altunhisar Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, ilçe Otogarından 1km uzaklıktadır. Altunhisar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1’i suit olmak üzere 5 yatak odası, kahvaltı salonu, oturma salonu, lokal, oyun salonu ,kütüphane ve çok amaçlı salon bulunmaktadır.

Altunhisar Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 60 ₺ 80 ₺ 100 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 ₺ 160 ₺ 200 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (388) 611 27 60

Orta Mahallesi No:3 Altunhisar Niğde

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 6
Yatak Sayısı 16
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.