YamanTürk Öğretmenevi

Fiyat
3.15
Temizlik
3.73
Personel
3.56
Kalite
3.73
Konum
3.59
400 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

YamanTürk Öğretmenevi Tanıtımı

YamanTürk Öğretmenevi, RİZE ili Merkez Mahallesi İnönü Caddesi Hükümet Konağı Karşısı Çamlıhemşin Rize adresinde yer alan 38 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Fırtına Deresi’nin yanıbaşında olan Çamlıhemşin YamanTürk Öğretmenevi‘nin terasında çayınızı yudumlarken ayaklarınızın altından akan derenin huzur veren sesi eşliğinde manzaranın keyfini çıkartabilir, özenle dizayn edilen otel odalarında yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Faaliyete başladığı 2017 yılından bugüne eğitim camiasına ve vatandaşlara her açıdan en iyi hizmeti veren örnek bir Öğretmenevi olma vizyonuyla hareket eden YamanTürk Öğretmen evi, hizmet kalitesi ve personeliyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Öğretmenlerin ve Bakanlık personelinin, birbirleriyle dayanışma içinde olmalarına, sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına, çevreleriyle olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına yardımcı olmak ve bu kapsamda gereken çalışmaları yerine getirmek, hizmetlerin en verimli şekilde yürütülmesi için planlı ve koordineli çalışmak YamanTürk Öğretmenevi‘nin en önemli misyonudur.

YamanTürk Öğretmenevi 2024 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 400 ₺ 600 ₺ 800 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 800 ₺ 1200 ₺ 1600 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (464) 651 70 07
0 (464) 651 70 07

Merkez Mahallesi İnönü Caddesi Hükümet Konağı Karşısı Çamlıhemşin Rize

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 38
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar