Türkoğlu Öğretmenevi

Fiyat
2.29
Temizlik
3.00
Personel
3.60
Kalite
3.50
Konum
5.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Türkoğlu Öğretmenevi Tanıtımı

Türkoğlu Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili İstasyon Mahallesi Atatürk Caddesi Akasya Sokak No:7 Türkoğlu Kahramanmaraş adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Türkoğlu Öğretmenevi, kapandığı için hizmet vermemektedir.

Türkoğlu İlçe merkezinde yer alan Türkoğlu Öğretmenevi, Kahramanmaraş il merkezine 20 km, şehirler arası otobüs terminaline 20 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır. Göçmen kuşların konaklama ve geçit merkezlerinden olan Gavur Gölüne’de 5 km mesafede yer alan Türkoğlu Öğretmenevi 2 katlı bir binada hizmet vermekte olup binanın zemin kat ve 1. katın bir kısmını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kullanmaktadır.

4 tane 1 kişilik, 2 tane 2 kişilik ve 4 tane 3 kişilik olmak üzere toplam 10 oda ve 20 yatak kapasitesine sahip olan Türkoğlu Öğretmenevi otel bölümüne ilave olarak kütüphane/dinlenme salonu ve lokal bölümleriyle hizmet vermektedir.

Türkoğlu Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (344) 618 12 06
0 (344) 618 10 16

İstasyon Mahallesi Atatürk Caddesi Akasya Sokak No:7 Türkoğlu Kahramanmaraş

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar