Türkeli Öğretmenevi

Fiyat
2.57
Temizlik
3.50
Personel
5.00
Kalite
3.67
Konum
5.00
40 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Türkeli Öğretmenevi Tanıtımı

Türkeli Öğretmenevi, SİNOP ili Şehit Ferhat Gürel Sokak No:1 Türkeli Sinop adresinde yer alan 10 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Türkeli Öğretmenevi Sinop ilinin sahil şeridinde yer alan üç ilçesinden biri olan Türkeli, ilin batısında yer alır. Doğusunda Ayancık, batısında Kastamonu-Çatalzeytin, güneyinde Kastamonu-Taşköprü ilçeleri bulunmakta, kuzeyinde ise Karadeniz vardır.İlçeye 5 km uzaklıktaki Oyma yaka Köyü Güllüsu sahili, deniz banyosu için en güzel köşelerindendir. Öğretmenevimiz Denize 0 km mesafede yer almaktadır.Sinop merkeze 92 km uzaklıkta olup,otobüs terminaline 1 km uzaklıktadır.

Türkeli İlçesinin yazın nüfusunun gurbetçilerle ikiye katlaması nedeniyle keyifli festivaller ve etkinlikler düzenlenmektedir. Deniz kenarında sahip olduğu kumsalı nedeniyle çevre il ve ilçelerden misafir çekmektedir. Türkeli Öğretmenevi Hizmet üniteleri: 1i suit 10 oda ve 19 yatakla misafirlerine hizmet vermektedir. Lokal ve kahvaltı salonu yer almaktadır.

Türkeli Öğretmenevi sivil misafir kabul etmemektedir.

Türkeli Öğretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 40 TL 40 TL 50 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 80 TL 100 TL
Suit Oda 120 TL 120 TL 150 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (368) 671 24 42
0 (368) 671 24 42

Şehit Ferhat Gürel Sokak No:1 Türkeli Sinop

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar