Tercan Öğretmenevi

Fiyat
3.70
Temizlik
3.60
Personel
4.00
Kalite
4.25
Konum
2.78
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Tercan Öğretmenevi Tanıtımı

Tercan Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Mamahatun Mahallesi Kervansaray Caddesi No:149 Tercan Erzincan adresinde yer alan 10 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Tercan Öğretmenevi‘nin vizyonu; öğretmenlerin birbiri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasını, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini mesleki ve kültürel gelişmelerini, aile çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarını sağlamak ve halkımızın geçici barınma ihtiyacına cevap vermektir.

Tercan Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 ₺ 30 ₺ 35 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (Oda Fiyatı) 50 ₺ 50 ₺ 60 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (446) 441 30 84

Mamahatun Mahallesi Kervansaray Caddesi No:149 Tercan Erzincan

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar