Susuz Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
3.67
Personel
4.50
Kalite
4.67
Konum
3.00
25 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Susuz Öğretmenevi Tanıtımı

Susuz Öğretmenevi, KARS ili Kazım Karabekir Mah. Kazım Karabekir Cad.No:20 Susuz adresinde yer alan - oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Susuz Öğretmenevi Kars’ın Susuz ilçesinde olup il merkezine 19 km dir. Susuz Öğretmenevi 25 yataklı olup odalarda sıcak su,İnternet ve televizyon bulunmaktadır.ayrıca kurumumuzda sabah kahvaltısı,öğle ve akşam yemeği çıkmaktadır.Kurumuzda çok amaçlı kullandığımız salonumuz (oyun salonu,Dinlenme Salonu vb.)bulunmaktadır.

Susuz Öğretmenevi 2022 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 25 ₺ 25 ₺ 25 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 ₺ 50 ₺ 50 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (474) 511 54 23

Kazım Karabekir Mah. Kazım Karabekir Cad.No:20 Susuz

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı 25
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar