Susuz Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
3.67
Personel
4.50
Kalite
3.75
Konum
3.33
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Susuz Öğretmenevi Tanıtımı

Susuz Öğretmenevi, KARS ili Kazım Karabekir Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:20 Susuz Kars adresinde yer alan - oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Susuz Öğretmenevi hizmet vermemektedir.
Susuz Öğretmenevi Kars’ın Susuz ilçesinde olup il merkezine 19 km dir. Susuz Öğretmenevi 25 yataklı olup odalarda sıcak su, internet ve televizyon bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuzda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği çıkmaktadır. Kurumuzda çok amaçlı kullandığımız salonumuz (oyun salonu, Dinlenme Salonu vb.)bulunmaktadır.

Susuz Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda

Tesis ile İletişime Geçin

Kazım Karabekir Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:20 Susuz Kars

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı 25
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.