Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi

Fiyat
2.36
Temizlik
4.00
Personel
3.50
Kalite
4.00
Konum
3.18
80 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi Tanıtımı

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi, GÜMÜŞHANE ili Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Şiran Gümüşhane adresinde yer alan 15 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Beşbinaz Şeker Öğretmenevi ve ASO hizmet binası, Şiran Seydi baba köyü nüfusuna kayıtlı iş adamlarımızdan Ümit ŞEKER tarafından annesi Beşbina Şeker anısına yapılmış ve Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir. 2013 yılında hizmete açılan binanın yapımında eski Gümüşhane evleri mimarisi örnek alınmıştır. Üç katılı olan Beşbinaz Şeker Öğretmenevi binasının 2 katı konaklama birinci katı ise dinlenme salonu olarak kullanılmaktadır.

Beşbinaz Şeker Öğretmenevi ve ASO hizmet binası Şiran ilçe merkezinde yer almaktadır. Merkez otogara 200m mesafededir. Gümüşhane merkeze uzaklığı ise 90km’dir.

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 80 ₺ 80 ₺ 120 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 ₺ 160 ₺ 240 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (456) 511 78 42
0 (456) 511 71 04

Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Şiran Gümüşhane

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 15
Yatak Sayısı 26
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar