Reşadiye Öğretmenevi

Fiyat
3.27
Temizlik
4.00
Personel
3.13
Kalite
1.50
Konum
2.00
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Reşadiye Öğretmenevi Tanıtımı

Reşadiye Öğretmenevi, TOKAT ili Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:2 Reşadiye Tokat adresinde yer alan 17 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Reşadiye Öğretmenevi Reşadiye ilçe merkezinde olup Kelkit Çayı, D100 karayolu ve Reşadiye Kaplıcaları ve Termal Tesislere 500 metre mesafededir.Doğal güzellikleri ve Karadeniz bitki örtüsüne sahip şirin bir ilçede hizmet vermekteyiz. Reşadiye Öğretmenevi Hizmet Üniteleri: 2si süit olmak üzere 7 adet yatak odası mevcuttur.Toplamda 12 kişilik yatak kapasitesine sahiptir.Odalarımızda kablosuz internet ağı ve LCD televizyonlar ile uydu santral sistemi mevcuttur.24 saat sıcak su imkanı vardır. 1 Adet Bilgisayar odasında 4 adet bilgisayar ile öğretmenlerimize internet imkanı sağlanmakta, ayrıca yine kablosuz internet ağı ile kurum binasının her yerinden internetten hızlı bir şekilde faydalanılabilmektedir.

1 Adet Kütüphane/Okuma salonu mevcut olup günlük 5 adet gazete ile misafirlerimizin gündemi takip etmeleri sağlanmaktadır.Ayrıca bu odamızda mini toplantılar ve sohbetler yapılabilmektedir. 1 Adet lokal kısmında misafirlerimizin sosyal aktivitelerini yapmalarına imkan hazırlamış olduk. 1 Adet oturma salonu mevcut olup misafirlerimizin iş yorgunluklarını atarak sohbet etmelerini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Reşadiye Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ 60 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ 120 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (356) 461 30 39
0 (356) 461 24 11

Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:2 Reşadiye Tokat

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 12
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.