Pazaryeri Öğretmenevi

Fiyat
3.50
Temizlik
1.50
Personel
3.00
Kalite
1.00
Konum
1.50
25 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Pazaryeri Öğretmenevi Tanıtımı

Pazaryeri Öğretmenevi, BİLECİK ili Çarşı Mah. Turan Cad. No:4 PAZARYERİ adresinde yer alan 7 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Pazaryeri Öğretmenevi,Bilecik ilinin küçük bir ilçesi olan Pazaryeri ilçe merkezinde yer almaktadır.İlçemizin % 87si ormanlık olup bu ormanlar içerisinde muhteşem manzaralı göletler yer almaktadır.Yazın doğal mesire yeri olarak kullanılan bu alanlara büyük sanayi kuruluşlarının özel piknik günleri de dahil olmak üzere çevre il ve ilçelerden çok sayıda insan gelmektedir.Çevre il ve ilçelere ulaşımın da kolay olması nedeniyle eşsiz doğa manzarasını gezip görmek isteyen ve doğanın temiz havasını teneffüs etmek isteyen insanlarımızın sayısı her geçen yıl artmaktadır.

Öğretmenevimiz, üyelerimizin yanında diğer kamu personeli ve halkımıza da hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin tüm birimlerinde kablosuz internet ağı mevcuttur.Pazaryeri Öğretmenevi hizmet üniteleri olarak; -8 Konaklama Odası, -Lokal, -Düğün-Nişan Törenleri İçin Bahçe-Salon, -Çok Amaçlı Salon, -Toplantı Odası, -Otopark, yer almaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (228) 381 24 11
0 (533) 711 67 55

Çarşı Mah. Turan Cad. No:4 PAZARYERİ

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 15
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Yorumlar