Pazaryeri Öğretmenevi

Fiyat
3.17
Temizlik
2.67
Personel
3.00
Kalite
1.00
Konum
1.33
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Pazaryeri Öğretmenevi Tanıtımı

Pazaryeri Öğretmenevi, BİLECİK ili Çarşı Mahallesi Turan Caddesi No:4 Pazaryeri Bilecik adresinde yer alan 7 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Bilecik ilinin küçük bir ilçesi olan Pazaryeri ilçe merkezinde faaliyet gösteren Pazaryeri Öğretmenevi, öğretmen, üye ve kamu personelinin yanı sıra sivil vatandaşlara da hizmet vermektedir.

8 oda kapasiteli otel bölümüne sahip olan Pazaryeri Öğretmenevi tesisinde konaklama hizmetine ek olarak lokal, toplantı odası, çok amaçlı salon ve düğün, nişan, kına vb organizasyonların yapıldığı bahçe alanı yer almaktadır.

% 87’si ormanlık olandan oluşan Pazaryeri ilçesinde ormanlar içerisinde muhteşem manzaralı göletler bulunmaktadır. Yazın doğal mesire yeri olarak kullanılan bu alanlara büyük sanayi kuruluşlarının özel piknik günleri de dahil olmak üzere çevre il ve ilçelerden çok sayıda insan gelmektedir. Çevre il ve ilçelere ulaşımın da kolay olması nedeniyle eşsiz doğa manzarasını gezip görmek isteyen ve doğanın temiz havasını teneffüs etmek isteyen insanlarımızın sayısı her geçen yıl artmaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 70 ₺ 70 ₺ 100 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 ₺ 140 ₺ 200 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (228) 381 24 11
0 (536) 730 35 45

Çarşı Mahallesi Turan Caddesi No:4 Pazaryeri Bilecik

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 15
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.