Mevlana Öğretmenevi

Fiyat
2.47
Temizlik
3.50
Personel
2.83
Kalite
5.00
Konum
3.62
175 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Mevlana Öğretmenevi Tanıtımı

Mevlana Öğretmenevi, KONYA ili Akabe Mahallesi Alaaddin Kap Caddesi Şehit Mehmet Gökhan Sokak No:63 Karatay Konya adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Konya şehir merkezine yaklaşık 4 km mesafede Karatay’da yer alan Mevlana Öğretmenevi, merkezi konumu, geniş bahçesi ve sosyal olanaklarıyla öğretmen ve kamu görevlilerinin yanı sıra tüm vatandaşlara hizmet vermektedir.

Suit oda, aile odası ve VIP oda seçenekleriyle 2 ve 3 kişilik konaklama imkanı sunan Mevlana Öğretmen evi otel bölümünde talep edilmesi durumunda 4. kişi de odada yer alan çekyatlarda indirimli olarak konaklayabilmektedir. Otel odalarında TV, mini buzdolabı, ücretsiz Wi-fi ve 24 saat sıcak su olanakları bulunan tesiste ısıtma merkezi sistem üzerinden sağlanmaktadır.

Otel bölümü dışında restoran, kafeterya/lokal, toplantı ve konferans salonu ile otopark ve kamelyaların yer aldığı geniş bahçeye sahip olan Mevlana Öğretmenevi, düğün, nişan, kına, doğum günü, toplu yemek vb organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Mevlana Öğretmenevi 2024 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 175 ₺ 175 ₺ 225 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 350 ₺ 350 ₺ 450 ₺
Suit Oda 450 ₺ 450 ₺ 575 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (332) 355 24 46
0 (332) 355 24 47

Akabe Mahallesi Alaaddin Kap Caddesi Şehit Mehmet Gökhan Sokak No:63 Karatay Konya

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar