Gölhisar Öğretmenevi

Fiyat
2.60
Temizlik
3.27
Personel
4.00
Kalite
4.12
Konum
3.09
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Gölhisar Öğretmenevi Tanıtımı

Gölhisar Öğretmenevi, BURDUR ili Fatih Mahallesi Özel İdare Binası Kat:3 Gölhisar Burdur adresinde yer alan 8 oda ve 17 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Gölhisar Öğretmenevi Burdur/Gölhisar ilçe merkezinde olup,Burdur il merkezine 110km uzaklıktadır.İlçe sınırları içinde yer alan “KİBYRA ANTİK KENT”e 2km uzaklıktadır. Gölhisar Öğretmenevi geniş piknik alanlarına,tabii göl ve baraj gölüne sahip,Antalya-Denizli-Fethiye yolu üzerinde yer alan çok şirin bir ilçede hizmet vermektedir.

Gölhisar Öğretmenevi pandemiden dolayı hizmetlerine ara vermiştir.

Gölhisar Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (248) 411 38 85

Fatih Mahallesi Özel İdare Binası Kat:3 Gölhisar Burdur

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 17
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.