Göle Öğretmenevi

Fiyat
4.29
Temizlik
3.67
Personel
4.50
Kalite
4.00
Konum
2.86
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Göle Öğretmenevi Tanıtımı

Göle Öğretmenevi, ARDAHAN ili Kubilaybey Mahallesi Kars Caddesi 90/A Göle Ardahan adresinde yer alan 17 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Göle Öğretmenevi, öğretmenevi olarak hizmet vermemektedir.

Göle Öğretmenevi; şehir merkezine 400m, şehirlerarası otobüs terminaline 200m uzaklıkta olup, hizmet vermektedir.Göle Öğretmenevi hizmet üniteleri; 8’i ortak kullanım çift kişilik 13 oda ve mutfak ortak olarak kullanılmaktadır. 2 adet çamaşırlık, 1 adet lokal, 1 adet okuma salonu ve 1 adet dinlenme yeri ile her odada lcd tv, sıcak su ve internet ile 24 saat hizmet vermekteyiz.

Göle Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda

Tesis ile İletişime Geçin

Kubilaybey Mahallesi Kars Caddesi 90/A Göle Ardahan

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 30
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.