Genç Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
3.00
Temizlik
3.33
Personel
2.67
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Genç Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Genç Öğretmenevi [KAPANDI], BİNGÖL ili Kültür Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:1 Genç Bingöl adresinde yer alan 20 oda ve 40 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Genç Öğretmenevi; İlçe merkezinde olup İle 20 km, şehirlerarası otobüs terminaline 20 km, olup Bingöl Diyarbakır Yolu Üzerindedir. Genç Öğretmenevi hizmet üniteleri; 20 Oda Yemek Salonu kütüphane ve oturma salonu berber otopark lokal Yazlık Çay Bahçesi gibi hizmet ünitelerinden oluşmaktadır.

DUYURU
Bingöl Genç Öğretmenevi, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrasın hasar görmesi nedeniyle yıkım kararı alınmış ve tüm faaliyetlerin sonlandırmıştır.

Genç Öğretmenevi [KAPANDI] 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (426) 411 22 08
0 (426) 411 27 54

Kültür Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:1 Genç Bingöl

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 20
Yatak Sayısı 40
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar