Eruh Öğretmenevi

Fiyat
5.00
Temizlik
5.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
5.00
32.5 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Eruh Öğretmenevi Tanıtımı

Eruh Öğretmenevi, SİİRT ili Fatih Mahallesi Şehir J. Onb. Süleyman Aydın Caddesi No:21 Eruh Siirt adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Eruh İlçe Emniyet Amirliği ve Eruh Atatürk Parkı’nın yakınında yer alan Eruh Öğretmenevi Siirt il merkezine yaklaşık 52 km uzaklıktadır.

İlçedeki tek konaklama tesisi olan Eruh Öğretmenevi‘ndde konaklama hizmetinin yanı sıra restoran/kafeterya ve dinlenme salonu da bulunmaktadır.

Eruh Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 32.5 ₺ 50 ₺ 75 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 75 ₺ 100 ₺ 150 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (484) 311 28 28

Fatih Mahallesi Şehir J. Onb. Süleyman Aydın Caddesi No:21 Eruh Siirt

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Otopark Bahçe

Oda Özellikleri

7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.