Eğirdir Sabancı Öğretmenevi

Fiyat
2.83
Temizlik
3.08
Personel
3.34
Kalite
3.08
Konum
3.35
60 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi Tanıtımı

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi, ISPARTA ili Cami Mahallesi Kuş Sokak No:14 Eğirdir Isparta adresinde yer alan 9 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Şehir merkezinde yer alan Eğirdir Sabancı Öğretmenevi, şehirler arası otobüs terminaline 200 m, Isparta’ya 35 km uzaklıkta faaliyet göstermektedir. Eğirdir Sabancı Öğretmenevi otel bölümünün yer aldığı ana binada kahvaltı salonu, oturma salonu bölümleri yer almakta olup odalar göl manzaralı değildir. Göle iki dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Tesisin ana binasında yer alan otel bölümüne ilave olarak göl kıyısında çay bahçesi ve lokal hizmet birimleriyle de faaliyet göstermektedir.

Göl kıyısında bulunan ve Yazlık Bahçe olarak isimlendirilen bölüm aile veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir imkan sunmasının yanında düğün, toplantı, kahvaltı vb organizasyonları gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz olanaklara sahiptir.

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 60 TL 60 TL 80 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 TL 120 TL 160 TL
3 Kişilik Oda 180 TL 180 TL 240 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (246) 311 22 60
0 (246) 311 58 06

Cami Mahallesi Kuş Sokak No:14 Eğirdir Isparta

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 9
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar