Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
2.57
Temizlik
2.60
Personel
2.74
Kalite
2.48
Konum
3.35
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI], EDİRNE ili Sabuni Mah. Talatpaşa Asfaltı Üzeri Tekke Bayırı Sokak No:15 Merkez EDİRNE adresinde yer alan 24 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

İstanbul Aydın Üniversitesinin yaptığı deprem analizi sonucunda binanın her an çökme tehlikesi olduğu rapor edildiğinden Edirne Merkez Öğretmenevi Valilik Kararıyla 31.05.2016 tarihinden itibaren kapatılmıştır.

Edirne Merkez Öğretmenevi Hotel ünitesi şehir merkezindedir. Restoran, Çay Bahçesi ve Düğün Salonumuz Meriç Nehri kıyısında Nehir ve Tarihi Köprü manzaralıdır. Nehir Kıyısı Restoranımız 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Restoranımızda Izgara çeşitleri ve Edirne’mizin Meşhur “Tava Ciğeri”nin tadına bakabilirsiniz.

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI] 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (Oda Fiyatı) - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (284) 225 12 20
0 (284) 213 48 88

Sabuni Mah. Talatpaşa Asfaltı Üzeri Tekke Bayırı Sokak No:15 Merkez EDİRNE

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 24
Yatak Sayısı 52
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar