Doğubayazıt Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
2.83
Temizlik
2.88
Personel
3.14
Kalite
1.40
Konum
2.80
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Doğubayazıt Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Doğubayazıt Öğretmenevi [KAPANDI], AĞRI ili Çiftepınar Mahallesi Abdullah Baydar Caddesi No:40 Doğubayazıt Ağrı adresinde yer alan 33 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Doğubayazıt Öğretmenevi alınan yıkım kararı nedeniyle tüm hizmetlerini durdurmuş bulunmaktadır.

Şehir merkezinde yer alan Doğubayazıt Öğretmenevi ulaşım sıkıntısı yaşamadan ziyaret edebileceğiniz bir tesistir. 2011 yılında geniş kapsamlı bir tadilat ile yeni görünümüne kavuşan Doğubayazıt Öğretmenevi‘nde çift yataklı odalarda buzdolabı, merkezi uydu tv, internet bağlantısı ve banyo-lavabo bulunmaktadır. Doğubeyazıt Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2’si süit 33 oda, spor salonu, lokal, oturma salonu ve masa tenisi salonudur.

Doğubayazıt Öğretmenevi [KAPANDI] 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (472) 312 72 19
0 (472) 312 73 56

Çiftepınar Mahallesi Abdullah Baydar Caddesi No:40 Doğubayazıt Ağrı

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 33
Yatak Sayısı 64
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.