Dernekpazarı Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
1.50
Konum
2.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Dernekpazarı Öğretmenevi Tanıtımı

Dernekpazarı Öğretmenevi, TRABZON ili Hükumet Caddesi No:13 Dernekpazarı Trabzon adresinde yer alan 14 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir.

Dernekpazarı Öğretmenevi; Of-Çaykara yolu üzeri 17.km.de şehir merkezindedir. Uzungöl’e 25 km’dir. Her saatte Trabzon’a ve Uzungöl’e vasıta vardır. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri;29 Yataklı odalarımız 2 Yataklı 9,3 Yataklı 3 ve 2 Duble(iki kişilik)şeklindedir.24 saat sıcak su vardır. 5 odada televizyon vardır. WC ve Banyolar oda içindedir.2 odada mini buzdolabı vardır.

Dernekpazarı Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

Hükumet Caddesi No:13 Dernekpazarı Trabzon

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 14
Yatak Sayısı 29
Konaklama

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar