Dereli Öğretmenevi

Fiyat
1.00
Temizlik
2.00
Personel
2.50
Kalite
4.00
Konum
3.40
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Dereli Öğretmenevi Tanıtımı

Dereli Öğretmenevi, GİRESUN ili Dereli Mah. Cemal Müdür Cad. No:3 Dereli Giresun adresinde yer alan 17 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Dereli Öğretmenevi Giresun İline 30 km.Kümbet yaylasına 20 km. mesafededir.Dereli Öğretmenevi İlçe merkezinde Aksu deresi kenarındadır.Dereli Öğretmenevi Hizmet ünitelerimiz yatakhane,lokal,oturma salonu,Kütüphane okuma salonu dur.Yataklarımız 2 tane süit oda,6 tane 2 kişilik oda,2 tane 3 kişilik oda,1 tane 4 kişilik oda vardır.Süit ve 2 kişilik odalarda duş içinde bulunmaktadır.Her odamızda tv mevcuttur.Ayrıca İnternet bağlantısı tüm odalarda sağlanmaktadır.

Dereli Öğretmenevi, afet nedeni ile hizmetlerine ara vermiştir. Diğer Giresun Öğretmenevlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dereli Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (454) 381 21 25
0 (454) 381 21 25

Dereli Mah. Cemal Müdür Cad. No:3 Dereli Giresun

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 24
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar