Çüngüş Ögretmenevi

Fiyat
4.00
Temizlik
4.43
Personel
3.43
Kalite
3.20
Konum
3.60
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çüngüş Ögretmenevi Tanıtımı

Çüngüş Ögretmenevi, DİYARBAKIR ili Camiikebir Mah.Hastane Cad.No:2/A Çüngüş/Diyarbakır adresinde yer alan 12 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Çüngüş Ögretmenevi ilçe merkezinde olup hükümet konağı yakınında hizmet vermektedir. Çüngüş Ögretmenevi hizmet üniteleri: 2 süit oda, 2 banyolu oda, 8 normal oda, 1 adet mutfak, 1 adet çamaşırhane, 1 adet mescit, 1 adet misafir odası, 1 adet lokal, 1 toplantı salonu ve 1 adet idare odasından ibarettir.

Çüngüş Öğretmenevi Sanat ve Kültür Merkezimiz bilgi, bilim ve teknolojinin sosyal hayata indirgenmesinde özgün ve seçkin farklılıklar üreterek tüm birimlerimizde, engin kültür sanat ve medeniyet birikimlerimizi etkili biçimde kullanarak, tesisimizde müşteri ve misafirlerimize sunduğumuz ferah, sıcak, samimi ve hijyen ortamlarla yaşam kalitesini üst seviyeye taşıyarak yönetmelik ve amaçları doğrultusunda kaynaklarımızı planlayarak hedeflenen önceliklerimizi ve özlenen geleceği yakalamak hedefimizdir.

Çüngüş Ögretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 30 ₺ 30 ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 ₺ 60 ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (412) 541 21 84
0 (412) 541 22 82

Camiikebir Mah.Hastane Cad.No:2/A Çüngüş/Diyarbakır

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 12
Yatak Sayısı 22
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.