Çifteler Öğretmenevi

Fiyat
2.62
Temizlik
2.57
Personel
2.45
Kalite
3.29
Konum
3.55
75 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çifteler Öğretmenevi Tanıtımı

Çifteler Öğretmenevi, ESKİŞEHİR ili Sakarya Mah. Girne Cad. No:10 Çifteler adresinde yer alan 5 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çifteler Öğretmenevi ; Eskişehir şehir merkezine 67 km,/ Çifteler İlçesinin tam ortasında olup Sakarya nehrinin çıkış noktasına 2 km mesafede, Bahçesinde 6 adet kamelyası, yeşilliği ile bahçe düzenlemesi yapılmış yazın ailece oturulacak gürültüden uzak ve geniş oto parkı mevcut 14 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.Çifteler Öğretmenevi hizmet üniteleri; kantin okuma salonu bilgisayar odası çocuk parkı otopark lokal ve yazlık 6 adet kamelyası ile hizmet vermektedir.

Çifteler Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 75 ₺ 75 ₺ 100 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 150 ₺ 150 ₺ 200 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (222) 541 46 71

Sakarya Mah. Girne Cad. No:10 Çifteler

Rezervasyon
 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 14
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.