Çemişgezek Öğretmenevi

Fiyat
2.00
Temizlik
4.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
1.50
18 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çemişgezek Öğretmenevi Tanıtımı

Çemişgezek Öğretmenevi, TUNCELİ ili Hamamatik Mahallesi Leventler Caddesi No:9 Çemişgezek Tunceli adresinde yer alan 8 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Yenilenen binasında faaliyet gösteren Çemişgezek Öğretmenevi otel bölümünde banyolu ve banyosuz olmak üzere 2 farklı oda seçeneği yer almaktadır. Aşağıda belirtilen Çemişgezek Öğretmen evi konaklama fiyatlarında ucuz olan fiyat banyosuz, diğer fiyat banyolu odalar için geçerlidir.

Çemişgezek Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı (Banyosuz) 18 ₺ 23 ₺ - ₺
Kişi Başı (Banyolu) 25 ₺ 30 ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 36 ₺ 46 ₺ 60 ₺
2 Kişilik Oda 50 ₺ 60 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (428) 611 21 94

Hamamatik Mahallesi Leventler Caddesi No:9 Çemişgezek Tunceli

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 16
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.