Altınözü Öğretmenevi

Fiyat
2.67
Temizlik
3.50
Personel
5.00
Kalite
4.50
Konum
2.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Altınözü Öğretmenevi Tanıtımı

Altınözü Öğretmenevi, HATAY ili Yenişehir Mah. Hükümet Cad. No 31 ALTINÖZÜ/ HATAY adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Altınözü Öğretmenevi şehir merkezinde bulunup Helenistik dönemde yapılan Koz Kalesine 10 km yine Helenistik dönemde yapılan Gelinler Dağındaki Tarihi Roma ve Bizans kalıntılarına 8 Km uzaklıktadır.Altınözü Öğretmenevi hizmet üniteleri; Konaklama ünitesi 10 oda 20 yataktan oluşur. Yemek Salonu Oturma Salonu Lokal bölümleriyle hizmet vermektedir.

Altınözü Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

Yenişehir Mah. Hükümet Cad. No 31 ALTINÖZÜ/ HATAY

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.