Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
2.33
Temizlik
2.60
Personel
1.50
Kalite
2.86
Konum
3.17
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi [KAPANDI], ADIYAMAN ili Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Gölbaşı Adıyaman adresinde yer alan 8 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi, kapatılmıştır.

Şehir merkezinde Mikdat Sümer İlköğretim Okulu bahçesindeki ek binada hizmet veren Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi Milli park olarak koruma altına alınan Gölbaşı gölüne yaklaşık 3 km, otobüs terminaline 500 metre mesafede olup ilçemizdeki tüm resmi ve mülki dairelere yakın bir konumdadır.

Otel bölümü toplam 8 oda ve 23 yatak kapasitesine sahip olan Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi‘nde çok amaçlı salon, lokal (Oyun salonu) ve mescit bölümleri de bulunmaktadır.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi [KAPANDI] 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Gölbaşı Adıyaman

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 23
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.