Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi

Fiyat
2.33
Temizlik
4.00
Personel
2.00
Kalite
3.50
Konum
4.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi Tanıtımı

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi, ADIYAMAN ili Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 02500 Gölbaşı/ADIYAMAN adresinde yer alan 8 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi şehir merkezinde olup Mikdat Sümer İlköğretim Okulu bahçesindeki ek binada hizmet vermektedir.Kurumumuz otobüs terminaline 500 metre mesafede olup ilçemizdeki tüm resmi ve mülki dairelere yakın bir konumdadır.Milli park olarak koruma altına alınan gölümüze ise yaklaşık 3 km mesafededir.Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi 8 oda 23 yataklı otel bölümü,Çok Amaçlı Salon,Lokal (Oyun salonu) Müdür ve Müdür Yardımcısı odası,Mescit ile hizmet vermektedir.

Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (416) 782 24 11

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 02500 Gölbaşı/ADIYAMAN

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 23
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar