Şanlıurfa Öğretmenevi

Fiyat
2.49
Temizlik
3.01
Personel
2.93
Kalite
3.05
Konum
3.22
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şanlıurfa Öğretmenevi Tanıtımı

Şanlıurfa Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Hamidiye Mahallesi Profesör A. Karahan Caddesi Vali Konağı Yanı Şanlıurfa adresinde yer alan 72 oda ve 188 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yanında şehir merkezinde yer alan Şanlıurfa Öğretmenevi; şehirler arası otobüs terminaline 1 km, hava alanına 35 km uzaklıkta olup, Halil İbrahim Makamı, Balıklıgöl, Hz. Eyüp Makamı, Harran, Göbekli Tepe, saklı kent Halfeti, Kelaynak merkezi Birecik, gibi yerleri ziyarette bulunacak tüm misafirlere hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Öğretmen evi otel bölümü 36 adet iki kişilik, 12 adet üç kişilik, 16 adet dört kişilik ve 8 adet süit oda olmak üzere toplam 72 oda ve 188 yataktan oluşmaktadır. Tesis otel bölümü ışında 200 kişilik restoran, lobi, çay bahçesi, mini kafe, kafeterya, düğün salonu, bay-bayan kuaför ve lokal bölümleriyle de hizmet vermektedir.

TADİLAT DUYURUSU
Şanlıurfa Öğretmenevi, tadilat nedeniyle 10 Mayıs 2023 tarihinden itibaren geçici olarak tüm faaliyetlerine ara vermiştir.

Şanlıurfa Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
3 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Suit Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺
Suit Oda (2 kişilik) - ₺ - ₺ - ₺
3 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

Hamidiye Mahallesi Profesör A. Karahan Caddesi Vali Konağı Yanı Şanlıurfa

Rezervasyon
 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 72
Yatak Sayısı 188
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar