Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI]

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI] Tanıtımı

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI], SAKARYA ili Rüstempaşa Mah.Vehbibey Cad.No:33 Sapanca/Sakarya adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Sapanca Öğretmenevi konaklama hizmetini durdurmuş bulunmaktadır.

Sapanca Öğretmenevi doğal güzellikleri cenneti tabir ettiğimiz Sapancamızın merkezinde göle, tren garı ve terminale yürüyerek 5 dakika mesafededir. Alabalık tesislerine, Sapanca’nın doğal güzelliklerine ve Sakarya merkeze arabayla 10 dakikalık mesafededir.

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI] 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (264) 582 77 92
0 (264) 582 78 78

Rüstempaşa Mah.Vehbibey Cad.No:33 Sapanca/Sakarya

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı -
Yatak Sayısı -
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar